Takmičenje u gađanju glinenih golubova u Samošu održano je 23. maja na strelištu pored igrališta FK “Pobeda” a povodom seoske slave. Priključilo se 15 klubova i 45 takmičara iz naše opštine, Beograda i okoline....
Opširnije
1 Minute
