Mladi pijanisti oduševili koncertom u Padini

U prijatnoj i svečanoj atmosferi parohijskog doma Slovačke evangeličke crkve u Padini, 19. juna, održan je koncert klasične muzike učenika Osnovne muzičke škole „Jovan Bandur“ koji pohađaju časove klavira. Pred publikom je nastupilo dvadesetak mladih pijanista, koji su izveli raznovrstan program i pokazali znanje i napredak stečen tokom školske godine. Sa učenicima je radila profesorka klavira Marijana Marček Valenta iz Muzičke škole „Jovan Bandur“ u Pančevu.