Maturanti Osnovne škole „Lukrecija Ankucić“ u Samošu svečano su 20. juna obeležili završetak osnovnog obrazovanja. Ove godine osmi razred uspešno je završilo 12 učenika, koji su zajedno sa nastavnicima, roditeljima i prijateljima proslavili kraj jednog važnog životnog poglavlja i početak novih izazova. Emotivna atmosfera, zajednička sećanja i lepe želje za budućnost obeležili su ovo posebno veče.
Maturanti iz Samoša proslavili završetak osnovne škole
